Najwyższa pora się uświadomić

To zdanie, które z trudem przechodzi przez usta niejednego rodzica. Mimo iż wiemy, że musimy pomówić z naszymi dziećmi o tym, ciężko nam podjąć działania w tym temacie. Tak samo sprawa wygląda również w dorosłym życiu, gdy problem z seksem nas dotyczą. Dwóch na dziesięciu mężczyzn może cierpieć na zaburzenia erekcji i kłopoty związane z potencją. Jednak jest to dla mężczyzn na tyle drażliwy i delikatny temat, że mówi się o nim zazwyczaj jedynie anonimowo lub u lekarza.

Tematy tabu

Polska wbrew pozorom jest narodem, który ma mnóstwo tematów tabu. Jednym z nich jest właśnie seks. Zwykle pierwsze wiadomości o seksie przekazują nam koledzy lub nauczyciel, a nie rodzice. Choć to się z czasem zmienia, trzeba jeszcze wiele czasu do chwili luźnych pogawędek o seksie.

Tak samo wygląda temat chorób czy zaburzeń związanych z seksem. Gdy pojawia się problem często go lekceważymy zamiast wybrać się do lekarza. Następstwa tego mogą być bardzo poważne i zwykle nieodwracalne farmakologicznie.
Dręczące objawy i ich pokonywanie
Jednym z pierwszych objawów zaburzeń erekcji jest brak wzwodu lub wzwód krótkotrwały. O zaburzeniach mówimy również, gdy w więcej niż połowie przypadków nie dochodzi do zbliżenia z powodu braku erekcji. W sklepach jest obecnych kilka specyfików bez recepty pomagających w problemach z erekcją. Jednym z częściej stosowanych przez pacjentów jest Kamagra. Środek wyprodukowany jest na bazie sildenafilu.

Zawierający jego maksymalne stężenie dostępne bez recepty, czego wynikiem jest jego sprawne działanie. Cena jest całkiem niewielka, pastylki są sprzedawane w łatwo dostępnych formach począwszy od dwóch tabletek.